Dajemy gwarancję na usługę na wszystkie wykonane przez nas usługi

kompleksowy serwis urządzeń medycznych,naprawiamy napędy magnetyczne oraz napędy powietrzne

Zadzwoń do
mnie

kompleksowy serwis urządzeń medycznych,naprawiamy napędy magnetyczne oraz napędy powietrzne kompleksowy serwis urządzeń medycznych,naprawiamy napędy magnetyczne oraz napędy powietrzne kompleksowy serwis urządzeń medycznych,naprawiamy napędy magnetyczne oraz napędy powietrzne insportline kettler lifefitness nautilius nordic rogerblack schwin spokey york author
W ramach usługi

Rotory bierne kończyn

oferujemy Państwu m.in:
dla szpitali, gabinetów prywatnych oraz innych placówkom medycznym, klinikom kompleksowy serwis urządzeń medycznych.
Naprawiamy napędy magnetyczne oraz napędy powietrzne.
Wymiana pasów i linek napędzających, wymiana łożysk oraz naprawa elektroniki,      Oferujemy serwis sprzętu sportowego w siłowniach szkolnych, miejskich ośrodkach sportu,urzędach państwowych, jednostkach wojskowych, hotelach salach rehabilitacyjnych.

Stworzyliśmy kompletne usługi :
  • czyszczenia maszyn
  • serwis
  • konserwację
  • roczne przeglądy i renowację
W ramach serwisu prowadzimy oględziny stanu technicznego, napędu, stanu zużycia, elementów nośnych oraz pozostałych elementów.
W zakresie umowy serwisowej z naszym klientem zapewniamy utrzymanie urządzeń w stałym ruchu oraz gwarantujemy szybki dojazd.
Po naprawie wystawiamy PROTOKÓŁ DOPUSZCZENIA SPRZĘTU NA SIŁOWNI DO UŻYTKOWANIA.

Piotr

Może mają swoją cenę, ale warto choć długo trzeba było czekać, i dojechali do Radomia w sobotę bez problemu z Konstancina, wykonali naprawę roweru Kettler i dodatkowo w ustalonej cenie naprawy usuneli inne usterki, fajna ekipa idzie się dogadać.

Łukasz

Bardzo szybko zrealizowana usługa. Ergometr został naprawiony w ciągu dwóch dni od pierwszego kontaktu telefonicznego. Profesjonalne podejście, świetny kontakt z serwisem i dokładność wykonania naprawy na bardzo wysokim poziomie. Z czystym sumieniem polecam serwis i jeśli zajdzie taka potrzeba skorzystam z jego usług w przyszłości.

Maciej

To już kolejny rower oddany do przeglądu w tym serwisie - tym razem elektryczny. Tak jak zwykle profesjonalne podejście i fajna obsługa. Poprawione ustawienia, elektryk teraz jeździ jak trzeba - polecam !

Maria

Przyjechali do Kielc, naprawili rower stacjonarny na miejscu. Jestem pod wrażeniem👍Polecam serwis

AlbertSerwis
Kierszek 12b
05-510 Kierszek
NIP
7457378393993
 
Kontakt telefoniczny.
tel. 607715169
tel. 725222527