Serwis siłowni w szkołach

Siłownie w szkołach muszą być bezpieczne. Ważna jest również bezawaryjna praca zamontowanych w nich urządzeń do ćwiczeń.
Nasza firma zadba o oba te aspekty funkcjonowania siłowni w szkole. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów naszej oferty.

Serwis urządzeń do ćwiczeń w szkołach
Siłownie w szkołach często bywają użytkowane bardzo intensywnie. Na dodatek zdarza się, że młodzież niespecjalnie dba o urządzenia do ćwiczeń, z których korzysta.
W efekcie dochodzi do uszkodzeń i awarii. Każdy z takich przypadków niesie ze sobą ryzyko spowodowania urazu ćwiczącego lub dalszej degradacji sprzętu fitness.
Profesjonalnie, szybko i w dobrej cenie naprawiamy wyposażenie siłowni w szkole. W zależności od potrzeb zamawiamy uszkodzone podzespoły lub podejmujemy się ich serwisu we własnym zakresie, co często przyspiesza prace i pozwala zredukować koszty.
Oczywiście za każdym razem udzielamy kilkumiesięcznej gwarancji na naprawione przez nas urządzenia.

Przeglądy siłowni w szkołach
Aby urządzenia do ćwiczeń przez maksymalnie długi czas pracowały bezawaryjnie, należy regularnie wykonywać przeglądy siłowni w szkołach.
Podczas takich czynności nasi pracownicy nie tylko sprawdzają techniczny stan urządzeń, ale dokonują również regulacji ich ruchomych elementów oraz wykonują inne, niezbędne czynności serwisowe.
Wszystko po to, aby siłownia w szkole była bezpieczna dla użytkowników.
Warto jednak pamiętać, że obsługa urządzeń do ćwiczeń powinna być wykonywana wyłącznie przez wykwalifikowanych serwisantów, którzy posiadają wiedzę o budowie i funkcjonowaniu tego rodzaju sprzętu.
Nasi pracownicy to doświadczeni specjaliści.
Współpracujemy między innymi ze szpitalami, ośrodkami rehabilitacji oraz jednostkami wojskowymi, w których regularnie wykonujemy przeglądy oraz naprawy sprzętu do ćwiczeń.

Dodatkowe korzyści ze współpracy
Współpraca z nami zapewnia Państwu dodatkowe korzyści. Oto najważniejsze z nich:
- terminowość realizacji usług,
- profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru sprzętu do ćwiczeń,
- możliwość montażu urządzeń w siłowni,
- atrakcyjne ceny z każdorazową możliwością ich negocjacji,
- szybką realizację zlecenia.
Zapraszamy do kontaktu
AlbertSerwis
Kierszek 12b
05-510 Kierszek
NIP
7457378393993
 
Kontakt telefoniczny.
tel. 607715169
tel. 725222527